Reference2024-02-29T10:41:52+01:00

Co o nás lide napsali

Firma Stasypro nám rekonstruovala starší rodinný dům. Obrátili jsme se na ni na doporučení pana architekta a byla to pro nás šťastná volba. Kromě kvalitní a profesionálně odvedené práce bych chtěl ocenit především úroveň komunikace, spolupráci s architektem a stavebním dozorem a včasnost dodání. Firma se dokázala vyrovnat i s obtížemi danými situací ve světě a na trhu materiálů, pak i s rozsáhlou rekonstrukcí sítí a povrchu v ulici. Dokázali nás provést výběrem vhodných materiálů, vhodných technických řešení. Dále oceňujeme doporučení na subdodavatele. Doporučujeme firmu i dalším případným zájemcům. Sami očekáváme brzkou spolupráci s firmou Stasypro při stavbě garáže a úpravách okolí domu.

Martin Bernot

Společnost StasyPro jsem si vybral jako dodavatele realizace kompletního RD tzv. na klíč podle detailně rozpracovaného projektu. Již na začátku naší spolupráce mě oslovila jak jejich ochota, tak i celkový přístup majitelů. Moje rozhodnutí si zvolit právě StasyPro velmi ovlivnila návštěva jimi již zrealizovaných staveb, které mi byly umožněny, a to včetně rozhovoru s majitelem RD, který se společností dům dostavěl. Celý průběh stavby se vyznačoval vynikající spoluprací při všech potřebných rozhodnutích i při řešení technických problémů, které pochopitelně během stavby nastaly. S vysoce profesionálním přístupem jednotlivých pracovníků jsem byl velice spokojen. Stavba byla zrealizována ve vynikající kvalitě a s precizním provedením detailů. Jsem osobně přesvědčen, že spolupráce se společností byla hlavním důvodem pro to, že jsme si postavili RD i v době, kdy stavební materiály buďto nebyly vůbec dostupné a nebo jejich cena letěla do astronomických částek. Společnost Stasypro CZ mohu jedině doporučit.

Petr Němec

Perfektní přístup, ochota, kvalita.

Markéta Zubalíková

Především bych ocenil korektní jednání v průběhu celé stavby. Rychlá reakce na jakékoliv požadavky, dotazy v průběhu akce. Mohu doporučit.

Ladislav Naiman

Jsem velmi rád, že jsem zadal stavbu domu právě této společnosti. Práce byla odvedena ve výborné kvalitě. K řešení problémů souvisejících se stavbou se stavěli ochotně a vše se vždy vyřešilo k mé spokojenosti. Práce postupovala dle dohodnutého harmonogramu. Vyzdvihuji skvělé jednání, profesionalitu a odbornost majitelů této firmy.

Michal Konarek
Firma nám postavila krásný dům – jednání bylo vždy férové, stejně tak cena. Práce byly dobře řemeslně odvedené, chlapi si umí poradit i s technickými problémy, které se během stavby objeví a navrhnou optimální řešení. Někdy jsme trochu bojovali s termíny, ale vždy z objektivních důvodů. I po lidské stránce velmi příjemná komunikace. V dnešní době téměř zázrak. Jestli se chystáte na stavbu nebo rekonstrukci, neváhejte a oslovte Stasypro.
Petr Fanta

S výběrem firmy jsme zcela spokojeni. Na veškeré požadavky, změny a dotazy reagovali rychle a věcně. Komunikace s firmou v celém průběhu stavby domu byla výborná, bez problémů. Můžeme jen doporučit!

Petr Brož

Na památkově chráněné vile jsme potřebovali opravit fasádu. Oprava byla financována z dotací, vše tedy muselo být podle předem daných postupů a ve stanovených termínech. Jednání firmy STASYPRO CZ bylo profesionální, ve všem nám vyšli vstříc a vše se stihlo v termínu. Vřele doporučujeme!

Vera Libichova

Tato firma pro nás zhotovila dům na klíč. Komunikace s jednateli na vynikající úrovni. Férové jednání. Jakýkoliv problém okamžitě vyřeší bez zbytečných průtahů. Kdybychom měli opět stavět, opět je budu s důvěrou kontaktovat.

Miroslav Janáč
Velice profesionální přístup obou jednatelů. Pan Müller naprosto perfektní, skvělé jednání, velká ochota. Práce provedena v nejvyšší kvalitě. Dochvilnost a morálka zaměstnanců samozřejmostí. Vřele doporučuji. Pomohli nám vybudovat domov kvalita práce nad naše očekávání. Firmu doporučujeme jednak co se týče vysoké kvality práce tak i rozumné ceny. Velice osobitý přístup. V celém příběhu rekonstrukce nám byli po ruce, komunikovali a vždy i v případě výskytu nečekané události nám pomohli najít nejlepší možné řešení. Ve Středočeském kraji není lepší firmy tohoto zaměření. Děkujeme a vřele doporučujeme!!!
Eva Kolnerová
Nejlepší a nejspolehlivější firma v kraji, odborníci, kterým záleží na kvalitě odvedené práce a spokojenosti zákazníka.. Skvělý přístup vedení firmy.. Za mě top!!
Johny Klacek
S realizací stavebních úprav na bytovém domě čp. 78 v Nosálově jsme byli velmi spokojeni. Práce probíhaly přesně podle harmonogramu prací a celková cena za dílo odpovídala pečlivě provedeným pracím. Komunikace s jednateli firmy a jejími pracovníky byla naprosto perfektní. Realizace splnila naše představy. Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup.
Lenka Střihavková
S realizací stavebních úprav na bytovém domě čp. 78 v Nosálově jsme byli velmi spokojeni. Práce probíhaly přesně podle harmonogramu prací a celková cena za dílo odpovídala pečlivě provedeným pracím. Komunikace s jednateli firmy a jejími pracovníky byla naprosto perfektní. Realizace splnila naše představy. Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup.
Lenka Střihavková
Hezké prostředí, vlídné jednání.
Vladimír Košek
Rozumný lidi s kterýma se člověk domluví
Yen ik
Profesionální přístup.
Michal Studený
Martin Bernot
Martin Bernot
11/10/2023
Firma Stasypro nám rekonstruovala starší rodinný dům. Obrátili jsme se na ni na doporučení pana architekta a byla to pro nás šťastná volba. Kromě kvalitní a profesionálně odvedené práce bych chtěl ocenit především úroveň komunikace, spolupráci s architektem a stavebním dozorem a včasnost dodání. Firma se dokázala vyrovnat i s obtížemi danými situací ve světě a na trhu materiálů, pak i s rozsáhlou rekonstrukcí sítí a povrchu v ulici. Dokázali nás provést výběrem vhodných materiálů, vhodných technických řešení. Dále oceňujeme doporučení na subdodavatele. Doporučujeme firmu i dalším případným zájemcům. Sami očekáváme brzkou spolupráci s firmou Stasypro při stavbě garáže a úpravách okolí domu.
Petr Němec
Petr Němec
25/09/2023
Společnost StasyPro jsem si vybral jako dodavatele realizace kompletního RD tzv. na klíč podle detailně rozpracovaného projektu. Již na začátku naší spolupráce mě oslovila jak jejich ochota, tak i celkový přístup majitelů. Moje rozhodnutí si zvolit právě StasyPro velmi ovlivnila návštěva jimi již zrealizovaných staveb, které mi byly umožněny, a to včetně rozhovoru s majitelem RD, který se společností dům dostavěl. Celý průběh stavby se vyznačoval vynikající spoluprací při všech potřebných rozhodnutích i při řešení technických problémů, které pochopitelně během stavby nastaly. S vysoce profesionálním přístupem jednotlivých pracovníků jsem byl velice spokojen. Stavba byla zrealizována ve vynikající kvalitě a s precizním provedením detailů. Jsem osobně přesvědčen, že spolupráce se společností byla hlavním důvodem pro to, že jsme si postavili RD i v době, kdy stavební materiály buďto nebyly vůbec dostupné a nebo jejich cena letěla do astronomických částek. Společnost Stasypro CZ mohu jedině doporučit.
Jan Syrový
Jan Syrový
15/09/2023
Firmu mohu jen doporučit. S jednáním i přístupem jsem byl spokojen. Navrhli optimální řešení při rekonstrukci domu, veškeré práce byli provedeny profesionálně a včas. Pokud se vyskytly problémy, bylo vše řešeno včas a s rozumným přístupem a pozitivním závěrem.
Markéta Šínová
Markéta Šínová
01/08/2023
Dlouho jsem hledala vůbec někoho, kdo by měl zájem o zakázku, která byla náročná z hlediska technologického a nejednalo se o kompletní novou stavbu ale jen rekonstrukci. Z přístupu a ochoty jsem byla nadšená.
Kulda Kukulik
Kulda Kukulik
18/05/2023
Postavit nebo předělat dům bez problémů během stavby je pohádka, ale né realita. Dobrá stavební firma se pozná v okamžiku, kdy je potřeba takové problémy řešit. Právě v těchto chvílích oceníte, že stavíte s takovými lidmi, jako jsou u firmy Stasypro. Vzájemná komunikace během stavby je více než plány a smlouvy. Za předpokladu dodržení předepsaných realizačních postupů v podstatě není nic na čem byste se s firmou Stasypro nedohodli. Díky tomu můžete zapomenout na taková slova jako je reklamace či nespokojenost. Vždyť vše bylo uděláno dle vašich představ a v perfektní kvalitě 🙂
Svářecí Kukla
Svářecí Kukla
17/11/2022
Přístup lidí a kvalita díla. Pro mě zásadní věci při výběru firmy pro stavbu domu. Před výběrem firmy jsem ověřoval recenze skutečných zákazníků. Vybral jsem tuto firmu a Stasypro toto potvrdilo na 110 %. Jednoznačně doporučuji dalším klientům. Lidi, co u stavby přemýšlí a u spousty věcí měli věcné a praktické návrhy, zda-li nechceme udělat jinak oproti projektu. Pokud bych stavěl další dům, Stasypro bude jasná volba. Velké poděkování!
Johny Klacek
Johny Klacek
04/06/2022
Nejlepší a nejspolehlivější firma v kraji, odborníci, kterým záleží na kvalitě odvedené práce a spokojenosti zákazníka.. Skvělý přístup vedení firmy.. Za mě top!!
Eva Kolnerová
Eva Kolnerová
02/07/2021
Velice profesionální přístup obou jednatelů. Pan Müller naprosto perfektní, skvělé jednání, velká ochota. Práce provedena v nejvyšší kvalitě. Dochvilnost a morálka zaměstnanců samozřejmostí. Vřele doporučuji. Pomohli nám vybudovat domov kvalita práce nad naše očekávání. Firmu doporučujeme jednak co se týče vysoké kvality práce tak i rozumné ceny. Velice osobitý přístup. V celém příběhu rekonstrukce nám byli po ruce, komunikovali a vždy i v případě výskytu nečekané události nám pomohli najít nejlepší možné řešení. Ve Středočeském kraji není lepší firmy tohoto zaměření. Děkujeme a vřele doporučujeme!!!
Michal Konárek
Michal Konárek
07/03/2021
Jsem velmi rád, že jsem zadal stavbu domu právě této společnosti. Práce byla odvedena ve výborné kvalitě. K řešení problémů souvisejících se stavbou se stavěli ochotně a vše se vždy vyřešilo k mé spokojenosti. Práce postupovala dle dohodnutého harmonogramu. Vyzdvihuji skvělé jednání, profesionalitu a odbornost majitelů této firmy.
Lenka Střihavková
Lenka Střihavková
28/01/2021
S realizací stavebních úprav na bytovém domě čp. 78 v Nosálově jsme byli velmi spokojeni. Práce probíhaly přesně podle harmonogramu prací a celková cena za dílo odpovídala pečlivě provedeným pracím. Komunikace s jednateli firmy a jejími pracovníky byla naprosto perfektní. Realizace splnila naše představy. Ještě jednou děkujeme za profesionální přístup.

Zde jsme pro Vás vybrali některé z našich realizací

Go to Top